Aanbod
-
Volkswagen Crafter
2.0 TDI 141pk L4H3 L3H2 Euro6 Airco | 2x zijdeur | Camera | Apple Carplay | Android Auto
Parkeersensoren, 3000kg trekvermogen, Bijrijdersbank
-
Volkswagen Transporter
2.0 TDI 200pk Automaat L2H1 Bulli inrichting Euro6 Airco | Camera | 2500kg Trekhaak | Imperiaal | Apple Carplay | LED
Adaptieve Cruisecontrol, Android Auto LM Velgen, Lederen bekleding, Stoelverwarming, Parkeersensoren
-
Volkswagen Crafter
2.0 TDI 141pk L3H3 L2H2 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Cruisecontrol | Chauffeursstoel
Android Auto, Massagestoel, 2800kg trekvermogen
-
Volkswagen Crafter
2.0 TDI L3H3 L2H2 Euro6 Airco | Apple Carplay | Android Auto | Parkeersensoren
Bijrijdersbank
-
Volkswagen Crafter
2.0 TDI 141pk Automaat L3H2 L2H1 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | 3000kg Trekhaak | Cruisecontrol
Android Auto, Stoelverwarming, Parkeersensoren, Bijrijdersbank
-
Volkswagen Transporter
2.0 TDI 150pk L2H1 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | 2500kg Trekhaak | Cruisecontrol
Android Auto, Parkeersensoren, Leder, Bijrijdersbank
-
Volkswagen Crafter
2.0 TDI L3H2 L2H1 Euro6 Airco | Camera | Navigatie | Apple Carplay | Stoelverwarming
Android Auto, 2500kg Trekhaak, Verwarmde voorruit, Parkeersensoren, Bijrijdersbank
-
Volkswagen Transporter
2.0 TDI 150pk L1H1 Euro6 Airco | Navigatie | Apple Carplay | Sidebars
Android Auto, 2500kg trekvermogen
-
Volkswagen Crafter
2.0 TDI 140pk L3H3 L2H2 Euro6 Airco | Camera | Apple carplay | Android auto
bijrijdersbank, 3000kg trekvermogen
-
Volkswagen Crafter
2.0 TDI 140pk L3H3 L2H2 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Cruisecontrol
Android Auto
-
Volkswagen Transporter
2.0 TDI 150pk Automaat L1H1 Euro6 Airco | Camera | Apple Carplay | Cruisecontrol
Android Auto, Parkeersensoren, Bijrijdersbank
-
Volkswagen Transporter
2.0 TDI L1H1 Euro6 Airco | Apple Carplay | Cruisecontrol | LM-velgen | Trekhaak | Parkeersensoren
Android Auto